blog

Jak wykorzystać digital signage w marketingu i reklamie ?

Nowoczesne systemy komunikacji to ogrom korzyści nie tylko dla klientów, ale również pracowników i budżetu Twojej firmy. Prawdziwą rewolucją technologiczną jest tutaj Digital Signage, czyli niesamowicie elastyczny system dający użytkownikowi pełną kontrolę nad prezentowanymi treściami. Dzisiaj opowiemy Ci, w jaki sposób można wykorzystać go w reklamie i realizacji biznesowej strategii marketingowej. Po przeczytaniu naszego artykułu będziesz już wiedzieć, dlaczego technologia Digital Signage w coraz większym stopniu wypiera tradycyjne, drukowane środki przekazu.

Digital Signage – system komunikacji audiowizualnej o nieskończonej liczbie zastosowań

Możliwość nadawania komunikatów w czasie rzeczywistym, wyjątkowo prosta obsługa i niesamowita łatwość przyciągania uwagi klienta to zalety, które są wysoko cenione w niemal każdej branży. Systemy Digital Signage coraz częściej możemy więc spotkać już nie tylko na lotniskach, a także w biurach podróży czy nieruchomości. Rozwiązania tego rodzaju z łatwością można dostosować również do potrzeb właściwie każdego lokalu usługowego. Na monitorze LED lub LCD wyświetlisz Klientom zarówno treści reklamowe, jak i informacje o cenach poszczególnych usług czy aktualnych promocjach.

Technologia bardzo często sprawdza się również w punktach sprzedaży oraz lokalach gastronomicznych. Wielkoformatowy monitor LCD/LED w połączeniu z systemem Digital Signage można zainstalować w sklepowej witrynie lub przy wejściu do restauracji, a łatwo będzie wyróżnić się na tle bliskiej konkurencji. Wystarczy przygotować dobrej jakości zdjęcia produktów czy potraw, dodać do tego przyjemną dla ucha ścieżkę muzyczną i żaden przechodzień nie przejdzie obok naszej reklamy obojętnie.

Przestań drukować, zacznij zarabiać

Nie musisz inwestować tysięcy złotych w bilbordy, banery i ulotki, na które i tak mało kto zwróci uwagę, bo reklama statyczna nie zapada w pamięć. Technologia Digital Signage jest o niebo bardziej skuteczna i lepiej odpowiada na dzisiejsze potrzeby użytkowników. Chętnie pomożemy Ci ją wykorzystać w celach marketingowych – AJHmedia posiada duże doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych systemów komunikacji dla biznesu!

Pozostałe wpisy