blog

Ekrany transparentne LED – zastosowanie

To jedno z najbardziej perspektywicznych narzędzi nowoczesnego marketingu, które już teraz cieszy się bardzo dużą popularnością w USA i krajach Europy Zachodniej, a i w Polsce coraz łatwiej jest je spotkać. Transparentne ekrany LED mają naprawdę szerokie zastosowanie, zarówno w punktach sprzedaży, jak i w gastronomii, placówkach opieki medycznej, a nawet na lotniskach bądź dworcach kolejowych czy autobusowych. Zastanawiasz się, do jakich celów się ich używa? Wszystkie interesujące Cię informacje na ten temat znajdziesz w naszym dzisiejszym artykule!

Do czego stosuje się ekrany transparentne LED?

Praktycznie wszędzie można wykorzystać je jako źródło przydatnych informacji dla klienta, petenta lub pacjenta. Na urządzeniach zainstalowanych w urzędach i przychodniach łatwo jest np. sprawdzić, w której części budynku znajduje się konkretny pokój lub gabinet. Treści wyświetlane na takich nośnikach mogą nam ponadto dostarczyć ciekawych informacji na temat wejście w życie nowych przepisów prawnych, zmian stawek za poszczególne zabiegi medyczne czy dokumentów wymaganych przy rejestracji. W restauracjach transparentne ekrany LED pozwalają natomiast w przejrzysty sposób zaprezentować menu, z kolei na dworcach i lotniskach – rozkład jazdy lub lotów.

Poza funkcją informacyjną, omawiane w tym artykule rozwiązania genialnie sprawdzają się w zastosowaniach typowo reklamowych. Z powodzeniem można je zintegrować z witryną sklepową lub zainstalować na elewacji, gdzie będą nęcić przechodniów, aby skorzystali z naszej oferty. Dzięki swojej nowoczesnej formie, nośniki skutecznie przyciągają wzrok potencjalnych Klientów, co bardzo często przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży w miejscach, gdzie zdecydowano się w nie zainwestować.

Uniwersalne monitory gwarantujące świetną ostrość obrazu

Transparentny ekran LED można zastosować do wyświetlania właściwie dowolnych treści marketingowych przez okrągłą dobę zarówno w ramach reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Na tym nie kończą się jednak jego możliwości: dobrze sprawdzi się też na wszelkiego rodzaju imprezach masowych, ponieważ stanowi niedrogą w użytkowaniu alternatywę dla standardowych telebimów koncertowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości zastosowania transparentnych ekranów LED w Twojej firmie lub instytucji? Zapraszamy do kontaktu!

Pozostałe wpisy