Serwis

Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za dostarczane przez nas rozwiązania multimedialne, a do naszej oferty podchodzimy kompleksowo. Oznacza to opiekę nad Klientami w pełnym zakresie, od profesjonalnego doradztwa, poprzez instalację i integrację systemów, aż po serwis oprogramowania i sprzętu. Oferowane przez nas multimedia w biznesie objęte są gwarancją, świadczymy także naprawy pogwarancyjne.

Formularz umożliwi Ci szybkie zgłoszenie usterki, a nam – możliwie jak najszybszą reakcję. W razie jakichkolwiek kłopotów z naszym sprzętem lub oprogramowaniem uzupełnij pola i oczekuj szybkiego kontaktu ze strony specjalistów! Zapewniamy wsparcie wszystkim naszym Klientom zdalnie i stacjonarnie, na terenie całej Polski.

Jeżeli Twoje multimedia w biznesie nie wymagają serwisu, ale potrzebujesz pomocy z ich obsługą, skorzystaj z aplikacji Teamviewer. Za jej pośrednictwem jesteśmy w stanie zdalnie przeprowadzić niektóre procesy i rozwiać Twoje wątpliwości. Pozostajemy także do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 22 379 02 25.

Wypełnij formularz aby wysłać zgłoszenie serwisowe

Potrzebujesz zdalnej pomocy?

Skorzystaj ze zdalnej pomocy oferowanej przez AJHmedia poprzez aplikację Teamviewer
AJHmedia