blog

Ekrany reklamowe na stacji benzynowej

Już od dawna nie sprzedaje się w nich wyłącznie paliwa. W dzisiejszych czasach pełnią rolę małych supermarketów, w których można kupić praktycznie wszystko: od przekąsek i napojów, aż po akcesoria samochodowe, a nawet jednorazowe grille. W niedziele, święta, a także w późnych godzinach nocnych są zazwyczaj jedynym otwartym sklepem w okolicy.

Taka charakterystyka sprawia, że nowoczesna stacja benzynowa jest w stanie generować naprawdę pokaźne dochody. Ale nawet bardzo dobry wynik finansowy można przecież jeszcze poprawić. W jaki sposób? Jedną z najskuteczniejszych metod jest zamontowanie wysokiej klasy ekranów reklamowych LED w technologii Digital Signage, które mogą pełnić zarówno funkcję informacyjną, jak i zachęcać klientów do skorzystania z ciekawych promocji lub zwracać ich uwagę na nowości w ofercie. Inwestycja w tego rodzaju nośniki wiąże się ze stosunkowo niewielkimi kosztami, a korzyści potrafią być naprawdę spore już w krótkiej perspektywie czasu: rośnie sprzedaż produktów zaprezentowanych w atrakcyjny dla klienta sposób, a dodatkowo zwiększa się też rozpoznawalność marki.

Ekrany reklamowe na stacjach benzynowych – nieograniczone możliwości zastosowania

Do największych zalet monitorów LED należy ich wszechstronność. Można je zamontować w praktycznie dowolnym miejscu, gdyż – o ile oczywiście wybierzemy właściwy model – dostosowane są do pracy w warunkach zewnętrznych. To również doskonały wybór, jeżeli akcja promocyjna ma być widoczna dla klientów już z daleka i przyciągać ich uwagę ciekawą formą. Umieszczony przed stacją benzynową ekran reklamowy Digital Signage gwarantuje bowiem wysoką wierność barw i płynność wyświetlanego obrazu nawet wtedy, gdy postawisz na monitory o bardzo dużych rozmiarach.

Treści multimedialne, które zostają w pamięci odbiorców na dłużej

Dobrym pomysłem jest również zamontowanie ekranów reklamowych LED przy kasie stacji benzynowej. Gdy klient czeka w kolejce, aby zapłacić za paliwo, możemy przypomnieć mu np. że przed dalszą podróżą warto coś zjeść, wypić kawę czy kupić coś słodkiego dzieciom. Dynamiczny obraz dużo silniej przyciąga uwagę i utrwala się w pamięci, więc Twoim promocjom trudno będzie się oprzeć!

Ekrany reklamowe od AJHmedia przeznaczone dla stacji benzynowych są bardzo proste w obsłudze. Możemy zaproponować Ci rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, wystarczy się z nami skontaktować!

Pozostałe wpisy