blog

Atrakcyjność reklamy na transparentnych ekranach LED względem tradycyjnych monitorów wielkoformatowych

W obecnych czasach o uwagę potencjalnych klientów rywalizuje bardzo często w tym samym momencie nawet kilkanaście różnych firm. Dlatego właśnie tradycyjne nośniki reklamowe, które nie są w stanie wyróżnić się z otoczenia ciekawymi efektami, w wielu sytuacjach nie mają żadnych szans na skuteczne trafienie do swojej grupy docelowej i zachęcenie kogokolwiek do zakupu określonych produktów bądź skorzystania z prezentowanych usług. Odpowiedzią na te problemy są nowoczesne, transparentne ekrany LED, dzięki którym bez problemu można zaprezentować treści w niestandardowy, nieco “magiczny” sposób, tak aby każdy, kto je obejrzy, zapamiętał je na dłużej.

Atrakcyjność reklamy na transparentnych ekranach LED względem tradycyjnych monitorów wielkoformatowych

Innowacyjne nośniki tego typu otwierają przed reklamodawcami ogrom nowych możliwości, które wydaje się ograniczać jedynie wyobraźnia. Za ich pomocą można stworzyć niesamowicie kreatywne i dynamiczne efekty wizualne doskonale imitujące hologramy znane choćby z popularnych filmów sci-fi. Obiekt znajdujący się w środku przezroczystego ekranu LED można w łatwy sposób wyróżnić np. poprzez dodanie atrakcyjnych dla odbiorcy treści video czy zastosowanie oszałamiających połączeń kolorów i kształtów.

Tradycyjne monitory wielkoformatowe wypadają na tle ekranów transparentnych dość blado i znacznie słabiej przyciągają uwagę potencjalnych klientów, choćby ze względu na fakt, że są stosowane obecnie na tak szeroką skalę (można je spotkać na prawie każdym przystanku komunikacji miejskiej), że nietrudno je wziąć za stały element krajobrazu.

Transparentne ekrany LED – zalety dla reklamodawcy

Oprócz prezentowania treści reklamowych w bardzo atrakcyjny, przyciągający wzrok sposób, tego typu nośniki mają jeszcze cały szereg innych atutów. Są przede wszystkim energooszczędne – zużycie prądu w porównaniu do tradycyjnych monitorów może być mniejsze o nawet 50%! Są też bardzo uniwersalne, ponieważ bez trudu można je zainstalować w praktycznie dowolnym miejscu użyteczności publicznej, w tym również w witrynach sklepowych.

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu atrakcyjnych wizualnie powierzchni reklamowych w oparciu o transparentne ekrany LED, zapraszamy do kontaktu. Na pewno będziemy w stanie zaproponować skrojone do Państwa potrzeb rozwiązanie!

Pozostałe wpisy